Załóż Majtki z Sosnowca na imprezę!

Zaczęło się od żartu, teraz to jedna z najmodniejszych marek bielizny nie tylko na Śląsku. Poznajcie Majtki z Sosnowca.

Majtki z Sosnowca to marka, która zawładnęła Social Media w piorunującym tempie, najpierw zaczęło się od żartu, a teraz przerodziło w pełnoprawną markę produkującą bielizną zarówno dla facetów jak i kobiet. Rozmawialiśmy z Weroniką, jedną z twórczyń marki, która opowiedziała nam od A do Z historię Majtek z Sosnowca.

To był żart

Zaczęło się od żartu. Weronika wspólnie z Raspazjanem doszli do wniosku, że w Katowicach aż roi się od opuszczonych budynków i sklepów. Ponieważ obydwoje zajmują się street artem postanowili zrobić instalację artystyczną w postaci witryny sklepu przy ul. Kościuszki w Katowicach pod marką Majtki z Sosnowca. Głównym celem było po prostu wkręcić przechodniów, że taki sklep naprawdę powstanie.

Ⓒ Majtki z Sosnowca

Reakcja przerosła oczekiwania

Szybko okazało się, że instalacja stała się popularna. Drobny z pozoru żart zaczął żyć własnym życiem, a w Social Mediach aż roiło się od zdjęć witryny, którą zainteresowały się także media. Ludzie zaczęli zastanawiać się o co tak naprawdę chodzi. To był moment kiedy autorzy zastanowili się jak przekuć swoją twórczość na coś bardziej pożytecznego i po odrzuceniu pomysłu koszulek i bluz pozostał pomysł sprzedaży bielizny pod marką, która już zaistniała w głowach ludzi.

This slideshow requires JavaScript.

Majtki nosi każdy

Zapytaliśmy Weronikę o to do kogo kierują swój produkt. Majtki z Sosnowca identyfikuje chaos, freestyle i wolność ducha, jednak nie mają konkretnej grupy docelowej. Produkt idealnie trafia zarówno do młodych ludzi, jak i tych starszych i to w każdym rozmiarze. Podobno nie jedna „śląska baba” nosi własnie Majtki z Sosnowca. Założeniem produktu jest to aby były to wygodne majtki, których nie chce się ściągać, w których można poimprezować i przeżyć afterek, a ich główne motto to „Nie oceniaj ludzi po majtkach”.

Ⓒ Majtki z Sosnowca / Foto: Weronika Twardowska

Po sukcesie czas na rozwój

Marka prężnie się rozwija, co bardzo cieszy. Po Majtkach z Sosnowca przychodzi czas na nowe modele – z zamykaną na suwak kieszonką do schowania ważnych rzeczy, bo przecież Majtki z Sosnowca mają za sobą pierwszą imprezę, gdzie goście mieli na sobie tylko majtki i górną część odzienia. Marka rozwija się i niedługo rozpocznie ekspansję na inne miasta pod nazwą AFTER PANTY bo tak oficjalnie nazywa się firma.

Gdzie kupić?

Stacjonarnie Majtki można kupić w sklepie Biksa na placu Miarki w Katowicach, w Zalevajce na ul. Małachowskiego w Sosnowcu, a niedługo w nowych lokalizachacj. Online dostępne są na oficjalnej stronie internetowej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Arrow
Arrow
Slider