Samsung przyspiesza premierę Galaxy Note8

Czy koreański producent nauczył się na błędach i uniknie niebezpiecznych usterek jakie w pośpiechu zostawił w poprzedniku czyli Galaxy Note 7?

Jak podaje The Bell Samsung przyspieszył premierę nowej wersji modelu Galaxy Note. Premiera urządzenia ma odbyć się 23 sierpnia, a do sprzedaży urządzenie ma trafić już początkiem września. Samsung Galaxy Note 8 ma posiadać ekran o przekątnej 6,2 cala, podwójną kamerę i czytnik linii papilarnych. Standardowo urządzenie będzie wyposażone w rysik S Pen. Pośpiech podobno wynika z doniesień o opóźnieniach w obozie Apple, który podobno ma problemy z czytnikiem linii papilarnych wbudowanym w ekran, ale także z alternatywną technologią autoryzacji jaką jest rozpoznawanie twarzy. Sprzedaż nowego iPhone’a może się więc znacząco opóźnić co chce wykorzystać Samsung.

Czy poprawił błędy Note7

Niepokojący jest jednak pośpiech Samsunga. W zeszłym roku, również w pośpiechu wypuścił model Note 7, który został szybko wycofany nie tylko ze sprzedaży, ale producent wezwał do zwrotu urządzeń gdyż były one niebezpieczne dla użytkowników poprzez problemy z baterią, które wybuchały lub zapalały się. Samsung zapowiedział wtedy, że szczególną uwagę będzie przykładał do kontroli jakości baterii w swoich smartfonach wprowadzając ośmiostopniową procedurę kontroli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Arrow
Arrow
Slider