Anatomia zapachu

Zapach to jeden z atrybutów mężczyzny, który może wiele zmienić w relacjach nie tylko z kobietami, ale też biznesowych. Wiesz jak sprawić aby zapach Twoich perfum utrzymywał się jak najdłużej?

Perfumy nie tylko umilają nam dzień, ale też są jednym z bodźców, które działają na nasz zmysł węchu. Pomagają w uzyskaniu pierwszego dobrego wrażenia, są naszą wizytówką i pomagają w budowaniu naszego wizerunku. Zapachy mogą być ciężkie i korzenne, lekkie i cytrusowe, kwiatowe czy owocowe. Męskie zapachy zazwyczaj opierają się na tych dwóch pierwszych, jednak jak sprawić aby zapach jakim się skropimy utrzymywał się najdłużej?

Tutaj przychodzi nam z pomocą nauka. Perfumy to połączenie olejków zapachowych, alkoholu i wody, które powoli parując z powierzchni naszego ciała uwalniają związki zapachowe. Najlepiej więc perfumować się w miejscach, które są stosunkowo ciepłe, i z których zapach będzie ulatniał się powoli przez długi czas.

Gdzie się perfumować?

1. Szyja

Miejsce dla każdego oczywiste, ale to nie dlatego, że to właśnie tu Twoja wybranka zatapia nos podczas przytulenia na powitanie. Tu przebiegają jedne z najważniejszych tętnic w naszym ciele, które powodują lokalne podwyższenie temperatury tej okolicy ciała.

2. Kark

Jeżeli perfumujesz szyję, możesz również delikatnie spryskać kark.

3. Uszy

A dokładniej miejsce za uszami. Jest ciepłe i osłonięte, dzięki czemu zapach pozostanie tam dłużej i powoli będzie się ulatniał oczarowując Twoich rozmówców.

4. Nadgarstki

Jeżeli ściskasz wiele dłoni dziennie, nadgarstki będą idealnym miejsce. Podając rękę przeniesiesz zapach na rękę rozmówcy, Nawet po odbytym spotkaniu, dzięki pamięci zapachowej Twój rozmówca zachowa wrażenie na dłużej, oby jak najlepsze.

5. Klatka piersiowa

Klatka piersiowa to jedno z najcieplejszych miejsc ciała. Delikatnie spryskaj tę część i rozkoszuj się świadomością, że Twoja druga połówka leżąc obok czuje nie tylko bicie serca, ale też Twój zapach, a to przecież jeden z najmocniejszych afrodyzjaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Arrow
Arrow
Slider