6 kroków by ją uwieźć na randce

Idziesz na randkę? Sprawdź jak się przygotować aby nie dać plamy!

Udało się! Umówiłeś się z nią na randkę. Ma piękne oczy, długie włosy i niesamowicie Ci się podoba. Pytanie tylko, czy Ty spodobasz się jej? Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 prostych kroków, które może nie poprawią Twojego wyglądu, ale na pewno sprawią, że nie dasz plamy i będziesz mógł się czuć jakby wszystko było pod kontrolą. Pamiętaj, nie wszystko ukryjesz pod modnym ubraniem, a nawet wysiadając z drogiego BMW z Rollexem na ręce możesz zrobić złe wrażenie jeśli… no właśnie, o to 6 kroków by nie było jeśli.

1. Świeży oddech

Serio, nawet jeśli dbasz na co dzień o higienę jamy ustnej, to w niektórych przypadkach może to nie pomóc. Biały uśmiech pomaga, warto o niego zadbać, ale to co na pewno doda Ci kilka punktów to świeży oddech. Możesz żucie gumy podczas randki nie jest najlepszym pomysłem więc zalecamy przed wyjściem użycie płynu do płukania ust.

2.  Nie daj plamy

Nie ma nic gorszego od ciemnej plamy pod pachą. Nawet jeśli na zewnątrz nie ma dodatnich temperatur możesz w wyniku stresu lub pośpiechu się spocić. Podstawą jest użycie dobrego antyperspirantu, jednak pomaga on tylko miejscowo. Jeśli chcesz kompleksowo podejść do problemu zapytaj w aptece o tabletki hamujące pocenie na całym ciele. W końcu nie chcesz jej dotykać wilgotnymi, zimnymi dłońmi?

3. Gładko czy zwierzęco?

Każda dziewczyna lubi co innego. Wiadomo, jedna woli gładko ogolonych mężczyzn, również na ciele, druga przystrzyżone włosy na klacie, a jeszcze inna lubi bujny dywan. Pamiętaj jednak, że są miejsca, gdzie jednak owłosienie nie doda Ci punktów. Plecy, ramiona, uszy czy nos to miejsca, o które bezwzględnie musisz zadbać. Jeśli nie depilujesz pach i okolic intymnych (Twój wybór i wolna wola) to chociaż je przytnij za pomocą trymera. Zaufaj nam, nie ma gorszego widoku niż włosy wychodzące spod pach, a i ona chętniej się Tobą zainteresuje, jeśli na dole będzie porządek.

4. Nie idź na głodniaka

Umówiłeś się z nią na drinka? Koniecznie coś zjedz przed wyjściem, nawet jeśli masz mocna głowę to lepiej się zabezpieczyć przed szybszym upojeniem.

Idziesz jednak z nią na kolację? Wsuń coś lekkiego. W oczekiwaniu na posiłek będziesz słychać tylko Wasze głosy, a nie dodatkowo Twój brzuch, a nie będąc bardzo głodnym zjesz mniej i będziesz czuł się lżej co da Ci więcej energii na potem…

5. Bielizna prawdziwego dżentelmena

Nieważne czy to pierwsza czy piąta randka. Zawsze dbaj o to co masz na sobie. Nie musisz mieć gaci z najnowszej kolekcji Ronaldo, ale na pewno musisz mieć schludną o porządną parę. Czysta i niedziurawa bielizna to podstawa, nie musimy Ci o tym mówić prawda? Zastanów się jednak nad krojem. Oczywiście musi być Ci wygodnie, ale czy na pewno seksownie wyglądać będziesz w slipach po tacie?

6. U niego też wszystko OK!

Podobnie jak we wcześniejszej zasadzie – zawsze bądź przygotowany. O miejsca intymne musisz dbać szczególnie. W tamtych okolicach również się pocisz, dodatkowo jest tam bardzo ciepło i łatwo o namnożenie się bakterii, które mogą wywoływać nieprzyjemny zapach. Poza świeża bielizną zadbaj aby i Pan W. pachniał jak należy. Po prysznicu wytrzyj się do sucha i – tu dowolnie – możesz spryskać się w tamtych okolicach antyperspirantem (pamiętaj jednak aby nie zawierał alkoholu) albo użyj pudru do okolic intymnych, które zapewni Ci świeżość. W końcu nie ma nic lepszego niż pewność, że niezależnie od tego co się wydarzy – zawsze jesteś gotowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Arrow
Arrow
Slider